Brány Mezinárodního strojírenského veletrhu uzavřeny - Aktuality - CEBORA - Svařování

Brány Mezinárodního strojírenského veletrhu uzavřeny - Aktuality - CEBORA - Svařování

Aktuality

Brány Mezinárodního strojírenského veletrhu uzavřeny

Naše expozice byla designovou záležitostí

13. října 2014, 14.49 | Brány letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu byly definitivně uzavřeny. Splnil 56. ročník brněnského veletrhu naše očekávání? Krátké zhodnocení pohledem vystavovatelů zde...

Už je to pár let zpět, kdy byla naše společnost naposledy v roli vystavovatele v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu. Po několikaleté odmlce jsme se rozhodli vrátit na půdu brněnského výstaviště a na ploše 49m2 představit průřez výrobním programem zahrnující i několik novinek z naší technologické dílny. Na letošním, již 56. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu se prezentovalo bezmála 1600 firem ze 31 zemí světa a branami veletrhu prošlo téměř 70 tisíc návštěvníků. Naše expozice byla situovaná v pavilonu G2, který nebyl dle našeho názoru úplným centrem dění a vybral si tudíž daň za svoji polohu menším počtem návštěvníků, ačkoliv, kdo chtěl, cestu si k nám našel.

 

Brněnský veletrh znamená vzhledem k vysoké koncentraci odborné veřejnosti vhodnou příležitost k prezentaci firem na průmyslové scéně. Ani naše expozice nebyla v tomto směru výjimkou. Návštěvník se u nás na stánku mohl seznámit s novinkami z naší technologické dílny a získat cenné informace a doporučení přímo od přítomných expertů v oboru. 

 

Do Brna jsme přivezli průřez naším výrobním portfoliem, s tím, že důraz byl přiložen na stroj HWR 2502.078.H, což byl klíčový a rovněž i nejvíce dominantní exponát našeho stánku, za kterých jsme již posbírali v minulosti řadu ocenění. I v Brně se těšil nemalé pozornosti a zájmu návštěvníků.

Dalším představeným exponátem bylo EWR 1050.108.TM řady Mighty, které je taktéž nejnovějším příspěvkem české konstrukční kanceláře HST CREATIVE. Celý vystavovatelský tým byl velice mile překvapen zájmem a zvýšenou poptávkou po tomto stroji bezprostředně po skončení veletrhu a to nejenom z řad domácích firem, ale rovněž i zahraničních. Článek o tomto universálním pomocníkovi si budete moci přečíst v některém z příštích vydání Technického týdeníku.

V rámci letošního ročníku přispěla do "vystavovatelského mlýna" i HST CEBORA, jejiž stroje oživily expozici a názorně demonstrovali optimatizaci našich strojů pro používání moderních invertorových svařovacích strojů, které umožňují plné využití schopností programování řídícího systému RCS 06.

 

Celkově lze atmosféru strojírenského veletrhu, tedy hovoříme především za část Welding, hodnotit jako komorní, odrážející ekonomický stav českého průmyslu a rovněž podtrhující fakt, že zlaté éře veletrhů již s největší pravděpodobností odzvonilo. I přesto jsme vděčni za živý zájem o naši vyspělou techniku. Většina obchodních jednání se nesla v konkrétním duchu, kdy se hovořilo věcně o požadavcích našich zákazníků a možnostech jejich realizace.

 

Závěrem nám dovolte Vám poděkovat za Váš zájem a osobní návštěvu naší expozice v rámci letošního ročníku MSV a v některém z dalších ročníku na viděnou!

 

Tým HST TechnoLogic, s.r.o.

Návštěvou nám zpříjemnili den naši italští partneři

Na stánku působil tým zkušených expertů

Expozice představila průřez výrobním portfoliem

Tématické zařazení:

 » Aktuality